Manufacturing Summit 2015
Dodane przez Zawada dnia PaĹşdziernik 30 2015 14:42:02
Manufacturing Summit 2015


4 listopada 2015 w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Manufacturing Summit. Ten wyjątkowy projekt skierowany jest do menedżerów produkcji, poszukujących źródeł inspiracji oraz nowych idei, pozwalających na udoskonalenie procesów prowadzonych w ich firmach. Cechą charakterystyczną programu Manufacturing Summit jest jego niezwykle uniwersalna tematyka. Nie jest on nakierowany na problemy dotyczące konkretnej branży czy też wybranych działów firmy. Zamiast tego poruszymy zagadnienia przydatne w codziennej pracy menedżera produkcji z każdego przedsiębiorstwa.

W ramach programu omówimy tematy związane z nowoczesnymi metodami zarządzania produkcją, takimi jak Lean Manufacturing, Teoria Ograniczeń, TPM czy Six Sigma. Zastanowimy się też nad korzyściami, jakie niesie za sobą automatyzacja produkcji. Porozmawiamy również o skutecznym motywowaniu pracowników i poszukamy źródeł konkurencyjności w polskich firmach produkcyjnych.

Formuła konferencji otwarta jest na indywidualne spotkania i rozmowy po zakończeniu części plenarnej. Zaplanowana na zakończenie dnia sesja ekspercka pozwoli na zbliżenie do siebie prelegentów, ekspertów oraz uczestników i stworzy atmosferę twórczej dyskusji. Zapraszamy serdecznie do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Organizatorami konferencji są Wydawnictwo Eurologistics oraz czasopismo Logistyka Produkcji.

Data: 4 listopada 2015

Miejsce: Warszawa, Hotel Novotel Warszawa Airport

Organizator: Wydawnictwo Eurologistics, czasopismo Logistyka Produkcji

Patronat : ProCAx

Szczegóły: http://www.manufacturingsummit.pl/